Imieniny: Ludomira, Makarego

Sport

1/538wybierz podstronę:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » z 538
Ogromny sukces Bałaganów Rustico Łubianka!
Laskarze Bałaganów Rustico Łubianka zwyciężyli w międzynarodowym turnieju - Intenational Hockey Festival - w chorwackim Gospić. Nasi hokeiści pokonali między innymi mistrzów Bułgarii, Chorwacji, Czarnogóry czy reprezentację Kataru. Turniej odbywał się od 24 do 26 lutego.
Światowej klasy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 26 marca w Toruniu!
American Monster Truck Motor Show  to emocjonujące widowisko i pokaz motoryzacyjny w wykonaniu czołowych grup kaskaderskich. Nasz pokaz to połączenie elementów pirotechnicznych, świetlnych oraz muzycznych w oprawie z najlepszymi kaskaderami.
„Mastersi” bili rekordy w toruńskiej Arenie
Blisko czterystu uczestników wzięło udział w 26 Halowych Mistrzostwach Polski Weteranów Lekkiej Atletyki, które w sobotę odbyły się w Toruniu. Bardzo dobrze w tym licznym gronie zaprezentowali się toruńscy zawodnicy.

Trzy punkty dla Giacomini w starciu z PTPS Piła

Toruńskie siatkarki wygrały niedzielny mecz z PTPS Piła 3:1. Tym samym dopisały do swojego dorobku punktowego 3 oczka i z 21. punktami zajmują 11. miejsce w tabeli rozgrywek.

Weterani lekkiej atletyki w Toruniu

Mistrzostwa Polski Weteranów Lekkiej Atletyki odbędą się 25 lutego (sobota), o godz. 9:00 na Arenie Toruń.

W piątek hokeiści Nesty Mires Toruń rozpoczną zmagania w play out

Toruńcy hokeiści w piątek rozpoczną zmagania w play out. W walce o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej zmierzą się z MH Automatyką Stoczniowcem.

Młodzi sportowcy otrzymali stypendia od marszałka

Gala wręczenia tegorocznych stypendiów samorządu województwa odbyła się wczoraj (21.02.2017) w Urzędzie Marszałkowskim. Finansowe wsparcie na rozwój kariery otrzyma 135 utalentowanych zawodników. Wśród nich są medaliści świata i Europy w kategoriach młodzieżowych.

Torunianki siódme w Pucharze Świata

Po dłuższej przerwie o startów wróciły nasze dwie zawodniczki TKK Pacific Toruń Edyta Jasińska i Natalia Rutkowska, które wzięły udział w pierwszym torowym Pucharze Świata w Cali. Torunianki zajęły siódme miejsce.

Toruń przeznaczy 4,65 mln zł na sport

Toruń przeznaczy ponad 4,65 mln zł na wykonanie zadań gminy w zakresie rozwoju sportu w 2017 roku.

Ruszyła przebudowa toru na Motoarenie

O potrzebie przebudowania toru na Motoarenie była mowa już pod koniec zeszłego sezonu. Właśnie ruszyły prace nad drugim łukiem, które mają zapewnić torunianom większy atut toru podczas zbliżającego się sezonu.

Weterani lekkoatletyki w Toruniu

Po Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów i Seniorów nadszedł czas na Mistrzostwa Polski  Weteranów Lekkiej Atletyki. 25 lutego 2017 r. zapraszamy na Arenę Toruń. Początek godz. 9:30.

Alex Karkosik dominuje w Dubaju
Alex Karkosik zdominował przedostatnią rundę bliskowschodniej Formuły Gulf. Na torze w Dubaju polski kierowca wygrał oba wyścigi po starcie z pole position i przybliżył na krok do tytułu mistrzowskiego.

Hancock i Kościecha walczą z Polonią Bydgoszcz o zaległe pieniądze
Greg Hancock i Robert Kościecha- byli zawodnicy Polonii Bydgoszcz, a obecnie związani z toruńskim żużlem, próbują odzyskać zaległe pieniądze, których do tej pory nie otrzymali za jazdę dla bydgoskiego klubu w 2013 roku. Hancock w styczniu złożył pozew do sądu, w którym domaga się spłaty zadłużenia.

Budowlane pokonują Muszyniankę 3:0

Siatkarki Giacomini Budowlanych Toruń pokonały na własnym parkiecie 3:0 zespół Muszynianki. Choć nie były faworytkami tego spotkania, udanie przerwały serię czterech porażek z rzędu.

Alex Karkosik przed ważnym weekendem w Formule Gulf

Piątkowe wyścigi przedostatniej rundy Formuły Gulf na torze Dubai Autodrome mogą mocno przybliżyć Aleksa Karkosika do mistrzowskiego tytułu w tej bliskowschodniej serii.