Zachmurzenie częściowe+13 , czwartek 27 kwiecień
Imieniny: Sergiusza, Teofila

Emisja Kuchennych Rewolucji Magdy Gessler z Torunia już dziś wieczorem w TVN

Znana w całej Polsce Magda Gessler zawita w Toruniu w ramach swojego programy „Kuchenne rewolucje”. Jest to już kolejna wizyta uchodzącej za symbol sukcesu w branży gastronomicznej Magdy Gessler. Gościła między innymi w „Restauracji Zamkowej”.

 

Którą restaurację tym razem Magda Gessler ma zamiar postawić na nogi?

Będzie to restauracja Italian House. Jak można przeczytać w opisie odcinku, knajpa na samym początku opierała się na ulubionej kuchni szefa, czyli azjatyckiej oraz sushi. Jednakże, brak doświadczenia spowodował, że zamiast zysków były same straty. Restauracje zamknięto a lokal wystawiono na sprzedaż. Nieformalne dowodzenie w restauracji przejął Cufo, który był doświadczonym menadżerem oraz kucharzem. Wprowadził szereg zmian, lecz lokal nadal nie przynosił zysku, a długi tylko się zwiększały. Z braku pomysłu na rozkwit swojej firmy, szef postanowił wezwać na pomoc Magdę Gessler.

Jak specjalistka od rewolucji kuchennych ma zamiar pomóc właścicielowi? Jedno już wiemy: restauracja zmieni nazwę na „La Nonna Siciliana”, ma skromniejszą kartę i wyższe ceny.

Więcej szczegółów dowiemy się oglądając 6 odcinek „Kuchennych rewolucji”, którego emisja zaplanowana jest 23 marca b.r. na antenie TVN

Anna Iwicka 

źródło informacji: www.pomorska.pl
Komentarze użytkowników (0)
Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

%) :D 8) :) :P ;) :J :ok :( :[] :o :bad (!) (?) hihi! :wow :mniam :jezyk :$$ :evil :love :bzik :happy
Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*