Zachmurzenie częściowe+13 , piątek 28 kwiecień
Imieniny: Bogny, Walerii

Meet&Greet – takiego pakietu jeszcze nie było!

Jesteś fanem speedway’a? Zawsze chciałeś być w samym środku żużlowego widowiska, a może byłeś ciekaw, jak wygląda turniej Speedway Best Pairs od kulis? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na te pytania to znak, że jest dla Ciebie doskonałe rozwiązanie w postaci pakietu Meet & Greet! To pierwszy, tak rozbudowany zestaw „All Inclusive” przygotowany dla fanów „czarnego sportu” z okazji wielkiego otwarcia sezonu żużlowego!

 

25 marca, na torunskiej Motoarenie rozpocznie się sezon 2017. Zaczynamy z „wysokiego C”. Speedway Best Pairs - siedem zespołów, najlepsi zawodnicy na świecie, najnowocześniejszy stadion w Europie i tłumy kibiców - te cztery czynniki sprawiają, że pierwsza runda cyklu SBP to pozycja obowiązkowa dla każdego fana sportu żużlowego.

Organizatorzy z tej okazji przygotowali zestaw „VIP”. Pakiet Meet&Greet to dwanaście niesamowitych atrakcji, które sprawią, że będzie można stać się częścią europejskich eventów, organizowanych przez toruńską firmę One Sport. Począwszy od przyjazdu do hotelu, przez rozmowy z głównymi bohaterami zawodów, aż po ostatnie podpisy swoich ulubieńców.

Co wchodzi w skład pakietu Meet&Greet?: 

1. Zakwaterowanie w hotelu

Nocleg w miejscu, w którym spać będą startujący w zawodach żużlowcy. Kto wie, co może się tam wydarzyć? Być może już tam poznasz swojego idola!

2. Wejście do parku maszyn

Będzie tu można zobaczyć w jaki sposób żużlowcy przygotowują się do zawodów! Można wtedy robić im zdjęcia i zbierać autografy. Osoby posiadające wykupiony pakiet otrzymają kartę autografową w prezencie, oraz pierwszeństwo  wejścia do parku maszyn. 

3. Spacer po torze

W trakcie spaceru będzie można wejść na tor wraz ze swoim ulubionym zawodnikiem,  sprawdzić stan nawierzchni, oraz dowiedzieć się, jakie przełożenie będzie optymalne na „dzisiejsze” zawody. 

4. Wejście na wieżyczkę sędziowską

Poznasz tu pracę sędziego. Będzie można przekonać się o tym,  jaki widok na tor i stadion ma arbiter główny. 

5. Spotkanie z podprowadzającymi

Czas poznać piękniejszą stronę żużla. Osobiście poznasz podprowadzające! Można będzie wykonać sobie z nimi zdjęcie.

6. Rozmowa z ulubionym zawodnikiem

Nigdy nie miałeś okazji porozmawiać ze swoim ulubionym zawodnikiem? W ramach pakietu specjalnie dla Ciebie zostanie zaaranżowane spotkanie w parku maszyn, podczas którego będziesz mieć okazję do wymiany kilku zdań ze swoim faworytem.

7. Zdjęcie z ulubionym zawodnikiem

Po zakończonej rozmowie fotograf zrobi Wam zdjęcie na tle ścianki wywiadowej. Fotka trafi następnie na Twoją skrzynkę e-mailową, dzięki czemu będziesz mógł ją udostępnić na portalach społecznościowych.

8. Obecność na murawie podczas prezentacji

Będzie można obejrzeć z bliska przedmeczową prezentację zawodników. 

9. Miejsce na trybunie VIP

Najlepsze miejsce na stadionie - na trybunie głównej. Usiądź wśród VIP-ów i delektuj się wspaniałym widowiskiem.

10. Strefa gastronomiczna VIP

Szwedzki stół i zimne napoje, również te dozwolone od lat osiemnastu, czekać będą na Ciebie w strefie gastronomicznej VIP.

11. Ponowna wizyta w parku maszyn

Można będzie pogratulować zwycięstwa najlepszemu zawodnikowi. Wejście do parku maszyn, tuż po zakończeniu ceremonii dekoracji najlepszych żużlowców.

12. Pamiątka z zawodów

Na zakończenie tej przygody, organizatorzy podarują pamiątkowy laminat, oficjalny plakat oraz zestaw gadżetów, które przez długie lata przypominać będą posiadaczowi specjalnego pakietu o zawodach. Nie zwlekaj, druga taka okazja może się już nie powtórzyć! Zostań częścią największych imprez żużlowych w Europie i poczuj niezapomniane emocje na własnej skórze.

Cena pakietu Meet&Greet:

- 1500 zł (zawiera opłatę za jedną noc w hotelu poprzedzającą turniej)

- 1200 zł (nie zawiera opłaty za noc w hotelu).

Komentarze użytkowników (0)
Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

%) :D 8) :) :P ;) :J :ok :( :[] :o :bad (!) (?) hihi! :wow :mniam :jezyk :$$ :evil :love :bzik :happy
Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*