Zachmurzenie częściowe+13 , piątek 28 kwiecień
Imieniny: Bogny, Walerii

Sport

7/536wybierz podstronę:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » z 536 
Znamy kolejne gwiazdy Copernicus Cup!
Żużel na lodzie 2017 2017-01-23 14:17
Żużel na lodzie 2017

W najbliższą niedzielę, 29 stycznia) na Tor-Torze, odbędą się XIV Mistrzostwa Torunia w żużlu na lodzie. Dochód zostanie przeznaczony na cele charytatywne. Start o godz. 17:00.

Norbert Krakowiak będzie jeździł jako gość w Starcie Gniezno

Norbert Krakowiak, który od zeszłego sezonu jest zawodnikiem Get Well Toruń, został wypożyczony do drugoligowego GTM Startu Gnieznu. Będzie tam jeździł na zasadzie gościa. 

GET WELL NADAL Z KS TORUŃ! 1 KWIETNIA TURNIEJ POŻEGNALNY ROBERTA KOŚCIECHY I MEMORIAŁ MARIANA ROSEGO
W czwartek w siedzibie KS Toruń odbyła się konferencja prasowa, na której Prezes Ilona Termińska, poinformowała o przedłużenie współpracy na sezon 2017 ze sponsorem strategicznym Klubu – Get Well Polska Sp. z o.o. Ponadto Robert Kościecha poinformował o swoim pożegnalnym turnieju, który 1 kwietnia odbędzie się na Motoarenie.
Budowlane po horrorze awansowały do ćwierćfinału Pucharu Polski!
Stare siatkarskie przysłowie mówi, że kto przy prowadzeniu 2:0 nie wygrywa 3:0, ten przegrywa 3:2. Ta maksyma sprawdziła się w przypadku meczu Giacomini Budowlanych Toruń z Legionovią Legionowo w Pucharze Polski. Torunianki przegrywały po dwóch partiach 2:0, a w trzeciej odsłonie już 24:20. I kiedy wydawało się, że mecz za chwilę się zakończy, Budowlane przystąpiły do odrabiania strat.
Sportowa osobowość medialna 2016 roku

Zagłosuj w plebiscycie Radia GRA na Sportową Osobowość Medialną 2016 Roku! Na głosy czekamy do 20 stycznia 2017 r.

 

Tłumy na Gali Łyżwiarskiej

Medale dla toruńskich zawodników i tłumy widzów na gali łyżwiarskiej - zakończył się Mentor Toruń Cup 2017.

Derby nie dla Torunia. Anwil Włocławek lepszy od Polskiego Cukru Toruń

W Halli Mistrzów we Włocławku Anwil podejmował Polski Cukier Toruń. W derbowym pojedynku, to godspodarze okazali się lepsi i pokonali Twarde Pierniki 91:73. To druga z rzędu wyjazdowa porażka torunian. Mimo tego, Polski Cukier utrzymał prowadzenie w PLK.

Giacomini Budowlani Toruń pewnie pokonują Trefl Sopot
Siatkarki Giacomini Budowlanych Toruń pewnie pokonały Trefl Sopot 3:0. To druga z rzędu, wyjazdowa wygrana torunianek. Dzięki temu opuściły ostatnie miejsce w tabeli.
 

 

Pewne zwycięstwo Energi Toruń
Jedynie do przerwy ambitne koszykarki PGE MKK Siedlce były w stanie toczyć wyrównany bój z dużo bardziej doświadczonym rywalem. Po wizycie w szatni Energa Toruń pokazała się z lepszej strony i bardzo pewnie pokonała zespół prowadzony przez Teodora Mollova.
Speedway Best Pairs i Speedway Euro Championships w Toruniu

Speedway Best Pairs i Speedway Euro Championships w Toruniu.  Prezydent Miasta Torunia podpisał umowę współorganizacji imprez z firmą One Sport.

 

Galeria Gwiazd Toruńskiego Sportu gościła w czwartek u uczniów na Wrzosach

Galeria Gwiazd Toruńskiego Sportu gościła w czwartek u uczniów na Wrzosach.

 

Gala Łyżwiarstwa figurowego Mentor Cup

W sobotę na Tor-Torze popisowe występy medalistów Mentor Toruń Cup 2017. Wstęp wolny.

 

KS TORUŃ TAKŻE GRA Z WIELKĄ ORKIESTRĄ!

Już w najbliższą niedzielę w całym kraju odbędzie się kolejny 25. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku w akcje włączają się Kluby Sportowe oraz sportowcy z całej Polski. Nie inaczej jest z Klubem Sportowym Toruń, który zaprasza do zakupu „wyjazdowej sesji z drużyną KS Toruń w Częstochowie”.

Jutro startuje Mentor Toruń Cup 2017

Ponad 380 łyżwiarzy figurowych z 34 krajów wystąpi w dniach 10-15 stycznia na toruńskim lodowisku Tor-Tor w ramach turnieju Mentor Toruń Cup 2017.

7/536wybierz podstronę:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » z 536