Zachmurzenie częściowe+13 , sobota 27 maj
Imieniny: Amandy, Jana

Na Toruńskich scenach pojawią się wielkie muzyczne gwiazdy

Wraz z nadchodząca wiosną na toruńskich scenach pojawią się wielkie gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Lizard King jest to klub, który słynie z tego, że goszczą w nim najbardziej znane zespoły, a już dziś rozpocznie się maraton koncertów.

O godzinie 20 na scenie pojawi się zespół Nocny Kochanek – zespół z ogromnym dystansem do siebie, inspirowany takimi zespołami jak Iron Maiden, czy Black Sabbath. Bilet jedyne 40 zł.

Łąki – Łan to kolejny bardzo znany zespół, który wystąpi 16 marca. Nie raz już gościł w Toruniu, przy ogromnej liczbie publiczności. Zaraz po Łąki – Łan 19 marca wystąpi Sorry Boys – zaprezentują swój trzeci studyjny album napisany w połowie po polsku i po angielsku. Bilety jedyne 40zł.

Nie zwalniając tempa Lizard King zaprasza 24 marca na koncert zespołu Sztywny Pal Azja – swoją drogę muzyczną zespół zapoczątkował poprzez spontaniczny wyjazd na jarociński festiwal w 1986 roku, których występ nie przeszedł bez echa. Dziś zespół świętuje 30 lat od debiutu płytowego. Na przedostatni dzień marca zaplanowany został koncert grupy Dezerter – powstał w 1981 roku, zespół, który ma na koncie wiele świetnych, rozpoznawalnych piosenek np. „Szara rzeczywistość” czy „Prawo do bycia idiotą”.

A więc, wielkich gwiazd polskiej muzyki w Toruniu na pewno nie zbraknie.  

Anna Iwicka

 

źródło informacji: www.nocowanie.pl
Komentarze użytkowników (1)
Impuls, 2017-03-09 20:17:33 (93.94.19.223)

Wielkie gwiazdy  ? A to żart.
Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

%) :D 8) :) :P ;) :J :ok :( :[] :o :bad (!) (?) hihi! :wow :mniam :jezyk :$$ :evil :love :bzik :happy
Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*