Zachmurzenie częściowe+13 , sobota 27 maj
Imieniny: Amandy, Jana

Kultura i Rozrywka

60/62wybierz podstronę:  « 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 z 62 
Amy Winehouse wyda nową płytę

Piosenkarka Amy Winehouse wyda nową płytę. Na początku 2011 roku na rynek trafi jeden z najbardziej oczekiwanych albumów ostatnich lat.
 

Nowy teledysk Ushera 2010-07-19 23:31
Nowy teledysk Ushera

Mimo swojego ostatniego pociągu do euro-dance’owej muzyki, Usher wciąż nie zapomina o swoich korzeniach R&B. Jakże miłą odmianą po ostatnich przebojowych singlach jest teledysk do “There Goes My Baby“, zmysłowej produkcji Jima Jonsina i Rico Love. Obrazek, który adresowany jest zwłaszcza do damskiej części publiczności, nie jest jednak zbytnio odkrywczy - mamy tu oczywiście romans z jakąś modelką i po raz kolejny wokalistę bez koszulki, niemniej Usher wciąż ma to coś, co sprawia, że chce się to oglądać.

Cheryl Cole opuściła szpital

Fani Cheryl Cole wreszcie mogą odetchnąć z ulgą. Brytyjska wokalistka chora na malarię wreszcie opuściła szpital.

Lindsey Lohan walczy o wolność

Lindsey Lohan być może znalazła sposób, żeby jednak nie iść do więzienia. Aktorka zapisała się na odwyk. Wczoraj około 16 zgłosiła się do jednego z ośrodków w zachodnim Hollywood.

Chce być mamusią 2010-07-17 13:05
Chce być  mamusią

Znana z zespołu The Black Eyed Peas wokalistka Fergie zamierza założyć rodzinę z mężem Joshem Duhamelem. Piosenkarka urodzi dziecko, ale pod pewnymi warunkami.

Chora nie chce nikogo widzieć

Piosenkarka Cheryl Cole odmówiła spotkania ze swoimi koleżankami z zespołu Girls Aloud - Kimberley Walsh i Nicolą Roberts - które chciały odwiedzić ją w szpitalu, gdzie leży chora na malarię.

DODA: "POZYWAM!" 2010-07-15 13:58
DODA: "POZYWAM!"

Zamieszanie wokół piosenki Bad Girls nadal trwa. Wersje powstania utworu są dwie: autor, Łukasz Targosz oraz Doda twierdzą, że został on oryginalnie napisany właśnie dla niej. Z kolei Marina Łuczenko zapewnia, że powstał najpierw na potrzeby jej debiutanckiej płyty, ale ostatecznie został przez nią odrzucony. Jej zdaniem Dorota nagrała go w drugiej kolejności, nie wiedząc jednak, że piosenka przeznaczona była dla podopiecznej jej dawnej menedżerki, z którą ostatnio idzie na noże

 

Sean Kingston oskarżony o molestowanie seksualne

 Dwie kobiety oskarżyły piosenkarza o to, że najpierw je upił, a później wykorzystał. 

Do incydentu miało dojść w jednym z hoteli w Seatlle, a Kingston był, według zeznań kobiet, bardzo agresywny. Policja zaczęła śledztwo, ale nieoficjalnie mówi się, że nie wierzy w oskarżenia.
 

Jennifer Lopez zapłaci karę?

Jennifer Lopez może mieć poważne kłopoty z powodu odwołania kontrowersyjnego występy na Cyprze. Organizator koncertu piosenkarki zażądał odszkodowania w wysokości 40 milionów dolarów!

Doda podpadła stacji TVN 2010-07-14 20:56
Doda podpadła stacji TVN

Władze TVN są wściekłe na Dodę po tym, jak wykorzystała wizytę w Dzień Dobry Wakacje, by pojechać po Mai Sablewskiej. Rabczewska miała opowiadać o nowej płycie, tymczasem zachowała się zupełnie nieprofesjonalnie. Jej wypowiedzi mogą odbić się czkawką na przyszłości stacji. To w końcu TVN szczyci się, że wypromował Marinę, jako gwiazdę swojego serialu. Teraz z kolei producenci Tańca z Gwiazdami starają się namówić Edytę Górniak do udziału w show. Obie panie, jak wiadomo, są pod opieką oczernionej managerki. Szefostwu stacji pozostaje mieć nadzieję, że Sablewska nie jest pamiętliwa. A Doda raczej nie ma już co liczyć na dobre układy z tą telewizją.
 

Spice Girls w musicalu 2010-07-14 14:30
Spice Girls w musicalu

Spice Girls pracują nad musicalem. Dziewczyny osobiście ocenią kandydatki, które mają zagrać główne role w producji 'Viva Forever'.

Zniszczyli grób Michaela Jacksona

Fani Michaela postanowili zostawić po sobie pamiątkę. Wielu z nich wzięło ze sobą markery i na nagrobku zostawili swoje podpisy. Umieścili je w trudno dostępnych miejscach. Zostały odkryte dopiero niedawno. Na krawędziach okien mauzoleum można znaleźć takie zapiski, jak: Tęsknię za tobą słodki aniele, czy Nie rezygnuj z marzeń.

Takie incydenty to powód, dla którego zwiększyliśmy ochronę wokół pomnika. Równocześnie dostęp do niego zostanie ograniczony dla osób spoza bliskiego grona zmarłego – powiedział rzecznik prasowy cmentarza dziennikarzom.

 

Eminem rapował z playbacku?

Czy Eminem podczas występu na szkockim festiwalu T In The Park podpierał się playbackiem?

Ośmiornica Paul wystąpi w reklamie

Ośmiornica Paul wystąpi w reklamie. Presserwis donosi, że głowonóg, który bezbłędnie typował wyniki mundialowych meczów, będzie teraz promował... mrożonki z owocami morza.

Piosenki Britney w serialu „Glee”

Zapowiada się nie lada gratka dla fanów Britney Spears. Jak poinformował Ryan Murphy (reżyser „Glee”) w jednym z odcinków tego popularnego amerykańskiego serialu bohaterowie wykonają piosenki gwiazdy.

60/62wybierz podstronę:  « 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 z 62