Zachmurzenie częściowe+13 , czwartek 27 kwiecień
Imieniny: Sergiusza, Teofila

„MAŁY KSIĄŻĘ” – SPEKTAKL OPOWIEDZIANY PIASKIEM, WODĄ I ŚWIATŁEM

typ: Inne
rodzaj: Spektakl
termin: od 2017-03-16 do 2017-03-16
miejsce: Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11
„MAŁY KSIĄŻĘ” – SPEKTAKL OPOWIEDZIANY PIASKIEM, WODĄ I ŚWIATŁEM
Aula UMK, Toruń, ul. Gagarina 11,
początek spektaklu 16.03 godz. 18.30,
bilety: 25/ 30/ 35 zł
 
„Mały książę” to wyjątkowa opowieść dla całej rodziny, która więcej mówi o życiu, niż grube, uczone księgi.
 
Zwyciężczyni programu „Mam Talent" Tetiana Galitsyna wraz z najszybszym malarzem na świecie VLODYR-em i grupą artystów, przygotowywała unikalne widowisko – historię Małego Księcia wg. Antoine de Saint-Exupéry'ego, tworzoną na oczach widzów piaskiem, połączoną ze animacją światłem, wodą oraz elementami spektaklu teatralnego i technik szybkiego malowania (tzw.speed painting). Dopełnieniem niezapomnianego show jest przepiękna oprawa muzyczna, poruszająca najgłębsze emocje i przenosząca odbiorców na magiczną planetę Małego Księcia.
 
„Mały Książę” (wg. Antoine de Saint-Exupéry'ego) to cudowna, pełna poezji i mądrych refleksji opowieść o przyjaźni, miłości i życiu. Przetłumaczona na 160 języków historia chłopca, który swobodnie przekracza granice między światem realnym a sferą niezwykłości. Mały Książę przypomina o tym, że „wszyscy dorośli byli kiedyś dziećmi, tyle, że tylko nieliczni z nich jeszcze o tym pamiętają...”
 
„[...] dobrze widzi się tylko sercem [...]” – zapraszamy na niespotykaną dotychczas interpretację kochanego przez wszystkie dzieci i dorosłych Małego Księcia. To niezwykły 70-minutowy spektakl, który przeniesie Państwa na magiczną planetę Małego Księcia.
 
Więcej informacji, a także zapowiedzi innych imprez TUTAJ

 

 

 

powrót do listy imprez