Zachmurzenie częściowe+13 , wtorek 28 marzec
Imieniny: Anieli, Kasrota

Wiadomości

1/969wybierz podstronę:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » z 969 
Świąteczny kiermasz używanych gier

Uwielbiasz gry planszowe? Masz mnóstwo gier, z którymi nie wiesz co zrobić? A może nie masz pomysłu na świąteczny prezent? Jeśli odpowiedziałeś lub odpowiedziałaś TAK, chociaż na jedno z tych pytań, to nasze miasto przygotowało dla Ciebie coś specjalnego.

Tańsze pociągi do Łodzi pod znakiem zapytania

Zbyt mała liczba pasażerów spowodowała, że połączenie kolejowe Toruń – Łódź prawdopodobnie zostanie zlikwidowane. Jak tłumaczą władze województwa łódzkiego – nie cieszą się popularnością.

 

Bezpieczeństwo niechronionych uczestników ruchu drogowego

Wszyscy jako uczestnicy ruchu drogowego jesteśmy zobowiązani do zachowania szczególnej ostrożności na drodze. Podczas trwania trzydniowej akcji policjanci odnotowali ponad 100 różnego rodzaju wykroczeń popełnionych przez osoby piesze. Dla niektórych z nich interwencja policjantów zakończyła się mandatem.

Przekleiła metki. Odpowie za oszustwo

W piątek (24.03) policjanci z komisariatu na toruńskim Rubinkowie zostali wezwani do jednego z hipermarketów. Okazało się, że 52-latka, przekleiła metki z tańszych produktów na droższe. Kobieta wprowadziła obsługę sklepu w błąd i wyłudziła tym samym różnicę w cenie produktów. Za oszustwo może grozić do 8 lat więzienia.

 

Czy można sprawdzić historię pojazdu używanego?

Rynek samochodów używanych w naszym kraju jest bardzo mocno rozwinięty i w zasadzie nie ma problemów z tym, aby zakupić dla siebie wysokiej jakości samochód, który posłuży Ci przez kolejne lata. Niemniej jednak, zawsze warto jest zwrócić uwagę na kilka ważnych rzeczy, aby nie kupić samochodu po poważnym wypadku, który jest po prostu ładnie odnowiony. Czy jest zatem możliwe skuteczne sprawdzenie historii pojazdu, aby dokładnie dowiedzieć się, czy w przeszłości nie miał on żadnych zdarzeń drogowych?

 

MOC ATRAKCJI DLA KANDYDATÓW

Rozpoczynający się tydzień będzie obfitował na UMK w ciekawe wydarzenia dla kandydatów na studia (i nie tylko dla nich).

Ostatni tydzień na złożenie swojego projektu do budżetu partycypacyjnego 2018

Jeszcze tylko do piątku, 31 marca, można składać projekty do budżetu partycypacyjnego Torunia na 2018 r. Do podziału jest 7,05 mln zł.

Fizyka i sztuka razem na jednej wystawie

Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w pierwszy weekend kwietnia udostępni wystawę czasową „Poruszyć wyobraźnię”. – To uzupełnienie „Laboratorium wyobraźni”, które nasi goście mogą oglądać od marca. Obie wystawy będą dostępne do końca 2017 roku – wyjaśnia Marcin Centkowski, rzecznik centrum nauki.

Rowerowy pojedynek Toruń – Bydgoszcz

Przed nami europejska rywalizacja miast, która polega na kręceniu kilometrów za pośrednictwem aplikacji. Po raz pierwszy udział w takiej rywalizacji weźmie Toruń, a wisienką na torcie będzie rywalizacja Torunia z Bydgoszczą.

 

Już jutro w CKK Jordanki spektakl pt. "Pozory mylą"

POZORY MYLĄ to farsa Seymoura Blickera ze świetnymi rolami i happy endem. Aby jednak do niego dotrzeć trzeba pokonać kompletnie niewiarygodne przeszkody.

 

Dzień Otwarty Dla Dziewczyn na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej UMK w Toruniu

Już 30 marca na Wydziale Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu odbędzie się Dzień Otwarty dla Dziewczyn - będzie to kulminacyjny punkt 8-mej edycji akcji "Dziewczyny do ścisłych!".

II Festiwal Smaków Food Trucków już w kwietniu w Toruniu

Zapraszamy na II Festiwal Smaków Food Trucków w Toruniu. Wydarzenie odbędzie się w tym samym miejscu co w roku ubiegłym, czyli na Rynku Nowomiejskim.

Krzesimir Dębski w Książnicy Kopernikańskiej

W poniedziałek, 27 marca, Krzesimir Dębski będzie gościem Książnicy Kopernikańskiej. Spotkanie w siedzibie przy ul. Słowackiego 8 rozpocznie się o godz. 18.30. Wstęp jest bezpłatny.

Uczelnia o. Rydzyka nie dla Marka Joppa

Nie dostarczenie zaświadczenia od proboszcza spowodowało, że Marek Jopp nie będzie mógł studiować na Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

 

Groźny wypadek na krajowej „dziesiątce”

Trzy osoby zabrano do szpitala w wyniku karambolu, który miał miejsce na krajowej „dziesiątce” w okolicach Brzozówki. Do wypadku doszło z udziałem czterech aut osobowych i jednej ciężarówki.

 

1/969wybierz podstronę:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 » z 969