Zachmurzenie częściowe+13 , poniedziałek 29 maj
Imieniny: Benity, Maksymiliana

Kolarskie święto w Toruniu

Blisko 1,5 tys. uczestników z Michałem Kwiatkowskim na czele. Tak w tym roku wyglądał Velo Toruń 2017. Niesprzyjająca pogoda nie przeszkodziła w fantastycznym wyścigu i świetnej zabawie licznie przybyłym kolarzom z całej Polski.

 Kolarskie święto w Toruniu przyciągnęło w niedzielę pod Arenę Toruń ponad 1,5 tysiąca kolarzy. Wyścig na trzech dystansach (giga, mega, mini) to wydarzenie, które stanowiło trzon tej wyjątkowej imprezy. Wyścig został poprowadzony po drogach na północny-zachód od Torunia, na których trenowali i wciąż trenują zawodnicy Teamu SKY: Michał Kwiatkowski, Michał Gołaś i Łukasz Wiśniowski. Było deszczowo, ale bardzo emocjonująco i szybko.

Na starcie nie zabrakło byłego mistrza świata Michała Kwiatkowskiego, który wystartował na dystansie 104 kilometrów.

Ostatnie sekundy przed startem odmierzał prezydent Torunia Michał Zaleski, który punktualnie o godzinie 10:00 dał sygnał do startu.

Dodatkowo atrakcją zawodów było „Skoda Family Challenge”, w którym rodzice wraz ze swoimi pociechami mieli do pokonania około 16 km. Uczestnicy na trasie musieli zmierzyć się z zadaniami specjalnymi, sprawdzającymi wiedzę o ruchu drogowym.

Na mecie na każdego uczestnika czekały pamiątkowe medale i upominki. Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom Velo Toruń 2017!

Wyniki zawodów na stronie: www.velotorun.com

źródło informacji: www.torun.pl
Komentarze użytkowników (0)
Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

%) :D 8) :) :P ;) :J :ok :( :[] :o :bad (!) (?) hihi! :wow :mniam :jezyk :$$ :evil :love :bzik :happy
Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*