Zachmurzenie częściowe+13 , czwartek 25 maj
Imieniny: Borysa, Magdy

Zespół Video wystąpi na Juwenaliach

Wielkimi krokami zbliża się największe święto studentów – Juwenalia. Już z niecałe 3 miesiące studenci odłożą notatki w kąt i ruszą w stronę miasteczka studenckiego, gdzie spędzą najbardziej wyczekiwane 3 dni w swoim studenckim życiu.

Co roku na Juwenalia do Torunia zjeżdżają świetne zespoły, które umilają zabawę studentom. Kto tym razem pojawi się na toruńskich scenach? Nieoficjalnie ogłosić można, że na tegorocznych cyrkowych juwenaliach pojawi się pop – rockowy zespół Video.

Jest to bardzo znana grupa, która powstawał w 2007 roku. Zespół znany jest między innymi z takich piosenek, jak Bella, Idę na plażę czy Środa czwartek. Jest to energiczna grupa, która na pewno zadba o to, aby toruńscy studenci nigdy nie zapomnieli Juwenaliów 2017.

Cała lista zespołów nie jest jeszcze nam znana, jednakże wiemy już, że zespołami które na pewno pojawią się w Toruniu to KęKę, MIG czy Łąki Łan. Oprócz sceny głównej, studenci będą mogli bawić się również w Klubie Studenckim Odnowa, gdzie o świetną atmosferę zadbają DJ'e.  

Anna Iwicka

źródło informacji: www.chillitorun.pl
Komentarze użytkowników (0)
Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

%) :D 8) :) :P ;) :J :ok :( :[] :o :bad (!) (?) hihi! :wow :mniam :jezyk :$$ :evil :love :bzik :happy
Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*