Zachmurzenie częściowe+13 , sobota 29 kwiecień
Imieniny: Hugona, Piotra

Wiosenne fryzury 2017

Wiosna zbliża się do nas dużymi krokami, a więc czas na zmiany. Projektanci z całego świata prezentują swoje najmodniejsze trendy, jednakże wiosna nie oznacza tylko porządków w swojej garderobie. Wraz z odejściem zimy, warto zapoznać się również z najmodniejszymi trendami związanymi z fryzurami, które na światowych wybiegach potrafią zaskoczyć nie jedną miłośniczkę zmian – oczywiście na lepsze.

Łatwe i szybkie, czyli przedziałek z boku. Zdaniem profesjonalistów zwykły przedziałek na środku, mógł wielu kobietom dość szybko się znudzić, dlatego warto pomyśleć o tak prostej zmianie i przenieść większość swoich włosów na drugą stronę. Zaletą tej stylizacji z pewnością będzie to, że poprawi Twoje rysy twarzy a w połączeniu z długimi idealnie gładkimi włosami sprawi, że będziesz wyglądała bardzo elegancko.

Luźnie spleciony warkocz, czyli fryzura bez której nie wyobrażamy sobie tegorocznej wiosny. Szybkie w wykonaniu a przy tym zachwycające. Stylizacja idealna na każdą okazje począwszy od wyjścia z przyjaciółmi na kawę, po oficjalne spotkania.

Artystyczny nieład, czyli burza włosów. Zdarza się, że ta fryzura jest kojarzona z wczesnymi latami Madonny, jednakże jest to idealna stylizacja nie tylko da fanów znanej piosenkarki. Jest to stylizacja, która w świetny sposób może odwzorować Wasz charakter, a jeśli chcecie wyglądać, jak kobieta z lat 80. to jest to idealny pomysł na ułożenie swoich włosów. Stylizacja bardzo prosta do zrobienia: wystarczy tylko użycie pudrów i panek do stylizacji, które połączycie z tapirowaniem włosów.

Długa grzywka, czyli hit, który od dłuższego czasu jest bardzo pożądany przez wiele kobiet. Tym razem, grzywka ma postać długiej, wchodzącej w oczy, którą można stylizować na dwa sposoby: albo klasycznie, czyli prosta, albo z przedziałkiem, który w tym sezonie, również da o sobie znać. Mała zmiana, która może wprowadzić dużo pozytywnych zmian w naszym wyglądzie na przykład: może nas odmłodzić. Grzywka potrafi skutecznie odciągnąć uwagę od takich mankamentów, jak przesadnie wysokie czoło czy spiczastej brody, która dzięki grzywce złagodnieje.

Klasyczne fale, czyli coś o czym marzy nie jedna kobieta posiadająca proste włosy. Długie, naturalnie falowane włosy nie muszą być tylko marzeniem! Może mieć je każda z nas. Jest wiele sposobów na wykonanie tej stylizacji, jednakże niesamowitą sławę zyskały sole morskie, które w kilka sekund spowoduje, że otrzymamy fryzurę, o której marzy większość płci pięknej. Wystarczy tylko spryskać nią wilgotne włosy, następnie wysuszyć a otrzymamy efekty surferskich fal.

Coś dla minimalistek, czyli idealnie gładkie włosy. Ta stylizacje jest uważana za najbardziej elegancki trend tegorocznej wiosny. Profesjonaliści doradzają, aby taką fryzurę nosić wraz z damskim garniturem – wtedy otrzymamy 100% elegancji i seksapilu.

Tegoroczne trendy wiosenne nawiązują nie tylko do znanym już chyba każdej kobiecie upięciom, jak warkocz, czy fale, ale również stawiają na nowości, które na pierwszy rzut oka nie wprowadzają wiele zmian, jednakże pamiętajmy, że w piękno tkwi w szczególe. 

Anna Iwicka

źródło informacji: www.polki.pl
Komentarze użytkowników (0)
Dodaj swój komentarz:
autor komentarza
treść:

%) :D 8) :) :P ;) :J :ok :( :[] :o :bad (!) (?) hihi! :wow :mniam :jezyk :$$ :evil :love :bzik :happy
Pozostało znaków:   Napisałeś znaków:
kod z obrazka*